Sage Symfonia ERP – integracja z Twoim sklepem internetowym

System B2B od Hummerce posiada integrację z Sage Symfonia ERP

Sage Symfonia ERP to system klasy ERP, który w porównaniu do Comarch czy Navision charakteryzuje się mniejszym stopniem zaawansowania. Pomimo tego jest on popularny i sprawdza się idealnie w firmach małych i średnich, które chcą wprowadzić do swojej działalności system e-commerce zintegrowany z ERP. 

 

Z racji tego, że Sage Symfonia ERP jest tak bardzo popularny, na rynku pojawia się coraz większa ilość przeróżnych systemów dedykowanych właśnie dla niego.

 

Wyróżnikiem systemu Sage Symfonia ERP jest to, że w prosty sposób daje możliwość dostępu do spójnych, a przede wszystkim aktualnych informacji z różnych obszarów firmy.

INTEGRACJA Z SAGE SYMFONIA ERP – PODSTAWOWE CECHY

01
Cechuje ją przyrostowość i automatyczność

- przystosowana do obszernych ilości danych

02
Kategorie oraz producenci

- wymieniane są standardowe informacje, ale również te dotyczące kategorii oraz producentów

03
Cechuje ją skalowalność

- integracja może zostać rozbudowana o wymianę również innych informacji

04
Wielowalutowość oraz wielojęzyczność

05
Kluczowe procesy są optymalizowane

06
Intuicyjność systemu

Integracja z Sage Symfonia ERP – kiedy warto?

Na tę integrację warto postawić w przypadku, gdy Twoje wymagania dotyczące sklepu internetowego są nietypowe, gdy zamierzasz oferować swoim Klientom produkty, które będą mogły być przez nich personalizowane.

 

Wtedy też nasz system Hummerce wraz z Sage Symfonia ERP sprawdzą się idealnie. Twój biznes zyska możliwość korzystania z dużej liczby dodatkowych narzędzi marketingowych, wcześniej będących poza zasięgiem.

 

Z racji tego, że ten system ERP odznacza się dużą elastycznością, idealnie nadaje się, gdy do sklepu wdrażana jest dedykowana grafika. Dzięki Sage Symfonia ERP Twój biznes urośnie i rozwinie się.

Hummerce migracje - skontaktuj się!

Porozmawiajmy o Twoim e‑commerce

Skorzystaj z naszego doświadczenia